توضیحات

پروژه فوق فاقد نقشه است

۱۱,۰۰۰ تـــــومان

متره و برآورد ساختمان اسکلت بتنی ۳ طبقه با فهرست ۹۸

  • سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
  • بازدید ۱,۱۹۵ نفر

تصویر metro-project-building-estimation_81

پروژه متره و برآورد ساختمان اسکلت بتنی ۳ طبقه بافهرست ۹۸

در پروژه متره و برآورد ساختمان اسکلت بتنی ۳ طبقه با فهرست ۹۸ یک آپارتمان مسکونی با سازه اسکلت بتنی به شکل چهارضلعی است که مساحت خالص ملک ۱۲۰ مترمربع می باشد. مساحت همکف (طبقه اول ) ۷۳٫۶ متر مربع و طبقات دوم و سوم ۸۲ متر مربع است که در کل مساحت کل طبقات ۲۳۷٫۶ متر مربع در سه طبقه می باشد.

در برآورد این پروژه فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال ۱۳۹۸ مبنای کار قرار گرفته است. در متره و برآورد این پروژه فرض برآن بوده که تخریب و خاکبرداری اولیه نداریم و ساختمان بر روی زمین سخت اجرا می گردد. کلیه قالب بندی ها به صورت چوبی با تخته نراد خارجی و نوع کلیه میلگرد ها ‏AIII‏ فرض شده و نیز مقدار سیمان مصرفی برای بتن پی، ستون و تیرها ۳۵۰ کیلوگرم در هر متر مکعب در نظر گرفته شده است.

متره چیست

متره عبارت است از اندازه گیری و محاسبه مقادیر مصالح مورد نیاز برای اجرای پروژه یا محاسبه مقادیر مصالح مصرف شده و بکار رفته در پروژه که این پروژه می تواند پل سازی، تونل سازی، راهسازی، ساختمان سازی، محوطه سازی و غیره باشد.

برآورد چیست

در صورتی که پس از متره کردن و تعیین مقادیر کار، اگر هزینه هرکدام از مصالح و اجرای احجام فوق را بدست آوریم برآورد ریالی یا برآورد قیمت پروژه را بدست آورده ایم.

مشخصات فایل های موجود از پروژه

این پروژه فاقد نقشه است، جدول لیست ریز متره این پروژه به صورت فایل پی دی اف می باشد. برگه مالی، خلاصه مالی و خلاصه فصول در قالب فایل ورد (word)  به صورت جدول بندی شده که قابل ویرایش هست ارائه شده است. کلیه نقشه های این پروژه از جمله پلان، طبقات،شیب بندی، سایت پلان، برش های عرضی ساختمان، جزئیات ستون ها،جزئیات تیر ها و سقف و جزئیات راه پله  تصویری از محیط مشکی رنگ نرم افزار اتوکد است که غیر قابل پرینت می باشد ( فاقد نقشه اتوکد است).

 

باکس دانلود
شناسه:
۸۱
توضیحات:
پروژه فوق فاقد نقشه است
قیمت:
۱۱,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است